1912
Zające, jelenie, sarny, bażanty, kuropatwy. Przecież nie zawsze musi być hamburger.

Dla porównania ceny wędlin z 1909: szynka gotowana w całości 4 korony za kilogram, w plastrach 5,20, a surowa, 2,40, kiełbasa siekana lepsza 2,40, serdelki i wirstle po 11 halerzy.